Tymex.org - Technologie Internetowe

Gości on-line: 1

PhpByBastek

Tworzenie stron WWW

PORADY OGÓLNE / Za darmo w sieci / Konta WWW

http://www.hosting.osemka.pl
Profesjonalny serwer darmowych kont www. Dostajemy 500MB na stronę, serwer obsługuje PHP. Maksymalny rozmiar pliku znajdującego się na serwerze nie może przekroczyć 10MB. Brak limitu transferu.

http://freehost.pl
Profesjonalny serwer darmowych kont www. Dostajemy 500MB na stronę, serwer obsługuje PHP, do wyboru mamy 16 różnych aliasów, dostajemy również statystyki odwiedzin. Maksymalny rozmiar pliku znajdującego się na serwerze nie może przekroczyć 1MB.

http://miasto.interia.pl
Do dyspozycji mamy 12 MB przestrzeni dyskowej. Format adresu strony ma postać http://login.w.interia.pl oraz http://miasto.interia.pl/w/login. Dla użytkowników posiadających konto w domenie poczta.fm, adres strony ma postać: http://login.fm.interia.pl, oraz http://miasto.interia.pl/fm/login. Nie używanie konta przez 3 miesiące może prowadzić do jego zlikwidowania. Możliwość skorzystania z darmowych: liczników, statystyk, szablonów, wyszukiwarek itp.

http://of.pl
Limit objętości wynosi 15 MB (łącznie z mailem oraz wap). Adres w postaci http://free.of.pl/l/login, gdzie l to pierwsza litera loginu. Konto zostanie skasowane gdy: nikt z niego nie skorzysta przez okres 30 dni, przez 7 dni od daty założenia użytkownik nie wyśle strony.

http://poczta.twoje-sudety.pl
Pojemność 30 MB + konto e-mail.

http://republika.pl
Pojemność początkowa wynosi 6 MB z możliwością zwiększenia. Adres: http://www.nazwa.republika.pl. Użytkownik zobowiązany jest przez okres 1 miesiąca na wysłanie strony o nazwie index.html na swoje konto. Witryna musi być aktualizowana przynajmniej raz na 6 miesięcy.

http://strony.dzieci.org.pl
Umieszczane strony WWW winne mieścić się tematycznie w następujących kategoriach: apele pomocy, edukacja, ekologia, integracja europejska, fundacje, stowarzyszenia, ośrodki rehabilitacyjne i rehabilitacyjno-wczasowe, zakłady produkujące sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, wydawnictwa (książki, programy), szkoły, strony prywatne i inne - skierowane do dzieci i młodzieży. Adres: http://strony.dzieci.org.pl/nazwa. Konta maja limit pojemności 2 MB. Jeśli przekroczysz ta pojemność, a www będzie poruszała ważną i ciekawą tematykę zostacie ci przydzielone dodatkowe miejsce.

http://web.pertus.com.pl
Do dyspozycji mamy 2 MB przestrzeni dyskowej. Adres strony to web.pertus.com.pl/~identyfikator. Konto zostanie usunięte, jeśli: jest nieużywane przez okres 1 miesiąca, użytkownik założy więcej niż jedno bezpłatne konto. Obowiązek wstawienia stopki na stronie głównej witryny. Niedopuszczalne jest publikowanie na stronach WWW skryptów i programów wykonywalnych, w szczególności CGI (nie dotyczy to języka JavaScript).

http://wizytowka.pl
Serwis oferuje nie tyle co miejsce, ale generator, dzięki któremu, możemy stworzyć swoją wizytówkę bez znajomości html-a, a która zostanie umieszczona na serwerze. Adres w postaci http://login.wizytowka.pl. Wizytówka która nie została odwiedzona lub nie zostały na niej dokonane żadne zmiany przez 90 dni zostanie automatycznie usunięta.

http://www.kki.net.pl
Otrzymujemy 3 MB, nazwa skrzynki musie się składać z nie więcej niż 16 znaków.

http://www.konin.lm.pl
Usługa dostępna jest tylko dla mieszkańców byłego woj. konińskiego. Aby założyć swoja www, musisz mieć najpierw konto pocztowe na tym samym portalu. Pojemność = 15 MB, adres = http://www.nazwa.konin.lm.pl. Konto może zostać skasowane, jeśli: mamy ich więcej niż 2, jest nieużywane przez okres 3 miesięcy, użytkownik używa strony do dystrybucji nielegalnego oprogramowania, plików mp3, pornografii, oraz umieszcza dział DOWNLOAD (lub inny generujący duży ruch), a więc materiały uciążliwe dla pozostałych użytkowników serwera.

http://www.silesianet.pl
Limit objętości to 25 MB, nazwa w formacie http://domena.silesianet.pl, konto zostanie utworzone w przeciągu 8 godzin od wysłania formularza. Strony będą usuwane gdy: nikt nie zaloguje się przez 60 dni będą usuwane, użytkownik po założeniu konta nie wyśle swojej strony.

http://www.terramail.pl
Otrzymujemy 20 MB przestrzeni dyskowej w tym 5 MB i 900 plików równocześnie. Konto nieużywane przez 3 miesiące może zostać skasowane.

NAWIGACJA
KURSY OFF-LINE
» [54577] - Kurs HTML
» [31093] - Kurs CSS
» [47967] - Kurs PHP
» [34023] - Kurs MySQL
» [36032] - Kurs FLASH
» [27168] - Kurs ASP
» [29025] - Kurs DHTML
» [26186] - Kurs WML
» [35652] - Kurs JavaScript
LINKI
ustawianie anten Toruń
REKLAMA


Losowo z katalogu stron

Ubrania do karmienia
Sprawdź Happymum czyli blog parentingowy na którym znajdziesz wszystko co ważne w takich sprawach jak moda w ciąży, jak ubrania ciążowe. Blog o ciąży zawierający najlepsze informacje w tej dziedzinie, gwarantujący multum informacji podanych w przy