Tymex.org - Technologie Internetowe

Gości on-line: 1

PhpByBastek

Tworzenie stron WWW

PORADY OGÓLNE / Promocja stron WWW

 1. Wszystko na temat banerów
  Baner jest jednym z najważniejszych elementów promocji naszej strony w Internecie. Oprócz wyszukiwarek i katalogów stron to on skutecznie Nas promuję i My postaramy się Wam opisać jak go wykonać i jak dzięki niemu wypromować swoją stronę.

 2. więcej...

 3. Zaczynamy, czyli słów kilka o unikaniu błędów (część pierwsza)
  Artykuł ten przeznaczony jest głównie dla tych, którzy przygodę z tworzeniem stron dopiero zaczynają, chociaż... Pytanie to (a właściwie odpowiedź) może być nieco zaskakujące. Czy wiesz od czego zacząć budowę strony internetowej? Pozwól, że będę zgadywał. Rozejrzysz się zapewne po sieci w poszukiwaniu edytorów html, "przerzucisz" masę stron z darmowymi grafikami itp. Można i tak.

 4. więcej...

 5. Czym są domeny internetowe?
  Domena internetowa - to ostatni człon adresu internetowego, określa przynależność, charakteryzuje rodzaj instytucji, która używa danego adresu. Jest bardzo dużo firm - także polskich - pomocnych w rejestracji domeny internetowej, których adresy wypiszę później.

 6. więcej...

 7. Rady dla biznesmenów, którzy chcą zwiększyć skuteczność swojej witryny WWW
  Podczas projektowania strony internetowej, należy pamiętać, że jej UŻYTECZNOŚĆ jest jednym z kluczowych elementów jej skuteczności. Użyteczność decyduje o tym, czy odwiedzający Twoją witrynę pozostaną na niej i czy powrócą do niej w przyszłości. Pamiętaj, o jednej bardzo ważnej rzeczy - KAŻDY odwiedzający jest potencjalnym klientem...

 8. więcej...

NAWIGACJA
KURSY OFF-LINE
» [54688] - Kurs HTML
» [31309] - Kurs CSS
» [48275] - Kurs PHP
» [34132] - Kurs MySQL
» [36163] - Kurs FLASH
» [27285] - Kurs ASP
» [29142] - Kurs DHTML
» [26297] - Kurs WML
» [35759] - Kurs JavaScript
LINKI
ustawianie anten Toruń
REKLAMA


Losowo z katalogu stron

Rozwiązania
Systemy mobilne - Adept Software. Firma oferuje oprogramowanie mobilne na urządzenia typu Pocket PC. Wysokiej jakości systemy mobilne i oprogramowanie wspomagające sprzedaż mobilną. Rozwiązania mobilne - mobilny crm, systemy na palmtopy, mobilny.