Tymex.org - Technologie Internetowe

Gości on-line: 1

PhpByBastek

Tworzenie stron WWW

TECHNOLOGIE / HTML i CSS / Generatory HTML i CSS

Narzędzia, które pomogą Ci w prosty i szybki sposób stworzyć własną stronę internetową. Szczególnie polecamy początkującym webmasterom.

EDYTOR HTML 
Za pomocą tego edytora możesz zbudować własną witrynę lub stronę internetową. Posiada podstawowe funkcję. Ma wbudowaną opcję podglągu.

GENERATOR STYLI CSS 
CSS czyli Kaskadowe Arkusze Styli służą do określenia wielkości czy koloru tekstu na stronie.

GENERATOR META TAGÓW 
Pozwala na wygenerowanie standardowaych i także bardziej rozbudowanych znaczników meta, które nakazują np. indexowanie tylko strony głównej. Jeżeli w wyszukiwarkach opis, słowa kluczowe czy też nazwa twojej witryny są Ľle wyśfietlane ten generator Ci pomoże.

REJESTRATOR STRON WWW
Niezbędną rzeczą aby nasza strona była często odwiedzana, jest to aby znajdowała się ona w wyszukiwarkach. Aby tak było trzeba po kolei do każdej ją dodać. Ten rejestrator doda waszą stronę jednocześnie do 10 wyszukiwarek.

GENERATOR CHMOD
Ten generatorek służy do obliczania jakie trzeba nadać prawa (chmod) dla określonego pliku. Polecamy początkującym webmasterom.

BUTON GENERATOR 
Z kolei ten oto generator to proste narzędzie służące do tworzenia buttonów (.imput ), na twoją stronę, który np: może być następnie odnośnikiem do innej strony www, z linkami w formacie html.

SCROLLBAR GENERATOR
Kreator ten wygeneruje Ci kod, który po wklejeniu na stronę WWW, zmieni kolor pasków przewijania w przeglądarce.

NAWIGACJA
KURSY OFF-LINE
» [54850] - Kurs HTML
» [31363] - Kurs CSS
» [48334] - Kurs PHP
» [34182] - Kurs MySQL
» [36206] - Kurs FLASH
» [27345] - Kurs ASP
» [29196] - Kurs DHTML
» [26458] - Kurs WML
» [35809] - Kurs JavaScript
LINKI
ustawianie anten Toruń
REKLAMA


Losowo z katalogu stron

Informator turystyczny Fredek
Informator turystyczny o Małopolsce, opisy miejscowości i atrakcji turystycznych, oferty noclegów, obiektów gastronomicznych, wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz informacje o imprezach.